fotografia ciążowa Łódź

Sesja ciążowa

Fotografia ciążowa. Zapraszamy serdecznie na studyjne i plenerowe sesje ciążowe. Fotografia ciążowa jaką wykonujemy skupia się na kobiecie, jej emocjach, ukazuje jej piękno. Mile widziani są także tatusiowie i starsze rodzeństwo. Zdjęcia tego typu najlepiej wykonać między 7-8 miesiącem ciąży.    

Fotografia Noworodkowa

Fotografia noworodkowa. Fotografia dziecięca, sesje noworodkowe to nasza specjalność. Istotne jest aby taką sesję zarezerwować sobie jeszcze przed narodzinami maluszka. Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na każde pytanie.  

chrzest święty

Chrzest święty

Chrzest Święty. Fotografia dziecięca to także Chrzest Święty. W naszej ofercie znajdziecie zarówno plenerowe i studyjne sesje fotograficzne jak również zdjęcia reportażowe od przygotowań aż do samego tortu. Jesteśmy elastyczni – masz pytania napisz.  

komunia święta

Komunia Święta

Komunia Święta. Pierwsza komunia święta to ważne wydarzenie w życiu każdego dziecka ale także jego rodziców. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty. Fotografia reportażowa w której uwiecznimy każdą drobną chwilę tego dnia czy może sesja plenerowa? Zdecyduj sam a w razie pytań piszcie i dzwońcie.